SMC RSH32-20DL-D-M9NVL cyl, stopper, heavy duty-ROAS MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: RSH32-20DL-D-M9NVL
  • Product Description
    RSH Series High Stopper Cylinders
    RSH32-20DL-D-M9NVL
    ▶ Gently suspend the pallet
    ▶ Shock Absorber Built-in Stopper Cylinder
    ▶ Weight: 807 g
    Item / ModelSymbol / Information
    Tube Inner Diameter
    32
    Tube inner diameter 32mm
    Types of Port Screws
    M Screw (ø20), Rc
    Cylinder Stroke
    20
    Cylinder Stroke 20mm
    How does it work?
    D
    Double Acting Type
    Roller Material
    L
    resin
    options
    D
    Attaching the Lock Mechanism
    Autoswitch
    M9NVL
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Longitudinal Ejection, Lead wire 3m, Applicable voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%